Odpowiedz 
Uprawa kiełków
Autor Wiadomość
Zatoichi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 87
Reputacja: 0
RE: Uprawa kiełków
Gorczyca wyrosła rewelacyjnie:

[Obrazek: 86cbf5275902268.jpg]

mimo, że siałem "rzadko" powstała prawdziwa dżungla Uśmiech W smaku coś jak kiełki rzodkiewki, tylko jeszcze ostrzejsze.
14-09-2013 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JNa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 100
Reputacja: 2
Cieszę się, że gorczyca dobrze wyszła Uśmiech właśnie ją najlepiej wysiewać bardzo rzadko, bo rośnie gęsto i lubi się psuć od spodu przez brak dostępu powietrza. Cieciorkę warto próbować, bo moim zdaniem w wielu potrawach jest super, ja ją zużywam jak tylko część nasion wypuści już długie kiełki, nie czekam aż reszta też będzie tej długości, w sumie i tak kiełki nie nadają jej jakoś większej objętości, chodzi tylko o to, że jak kiełkuje to ma więcej witamin no i jest miękka. Zachęcam też do wypróbowania innych Duży uśmiech.
14-09-2013 20:25
6misia10
Unregistered

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego z nasionami na kiełki
http://www.nasionanakielki.istore.pl
24-01-2014 09:36
Odpowiedz cytując ten post
Aluzja86
Unregistered

Witam, czy wiecie może jak wymyć kiełkownicę szalkową plastikową aby służyła ona długie lata??? W internecie jest wiele złych opinii na temat kiełkownic plastikowych ;-/ Ponoć strasznie brązowieje... jak temu przeciwdziałać??? POMOCY ;-(....
02-04-2014 17:48
Danderys Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Ja kiełkuję od jakiegoś czasu i na tyle to pokochałam, że zdecydowałam się na kupienie kiełkownicy. Wybór nie był łatwy, ale w koncu padło na kiełkownicę Green (http://terapiasokami.pl/kielkownica-auto...na-green). Jest niedroga, a znakomita. Polecam więc wszystkim amatorkom kiełkowania Uśmiech

Jakie kiełki dodajecie do najczęściej do chińskiego makaronu?
20-05-2014 13:22
SAM
Unregistered

Uprawiam kiełki w workach lnianych.
Dużo wygodniejsze niż kiełkownice ...
wystarczy w google.pl wpisać "kiełki hodowla w workach" wyskoczy sporo wiadomości. A w razie pytań chętnie podzielę się doświadczeniem Uśmiech
22-10-2014 12:55
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości