Odpowiedz 
This is Thailand ;)
Autor Wiadomość
JNa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 100
Reputacja: 2
RE: This is Thailand ;)
Fantastyczne zdjęcia! Aż chce się rzucić wszystko i jechać, nie byłam w Tajlandii, ale również polecam samodzielne organizowanie podróży, z biurem to nie ta sama przyjemność i wiele ograniczeń. Najlepiej złapać tani lot, tylko trzeba szukać z pewnym wyprzedzeniem i mieć pewną elastyczność w wyborze terminu (urlopu). Bilety z Polski w dwie strony, można kupić za 1600-1900 zł, pewnie nawet za mniej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2013 23:35 przez JNa.)
21-08-2013 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olencjaaa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Reputacja: 0
niestety od ostatniej promocji jak Emirates wprowadziło loty z Warszawy niema już fajnych cen na bilety Smutny, a śledzę promocje praktycznie codziennie.... teraz bilety są cenach powyżej 2700 zł
ostatnio promocja jaka była to za 2400 zł do Wietnamu

my jesteśmy tak oczarowani Tajlandią, że chcielibyśmy wyprowadzić się tam na emeryturę Duży uśmiech czy ktoś ma podobne plany?
22-08-2013 15:46
Esco Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Cytat:my jesteśmy tak oczarowani Tajlandią, że chcielibyśmy wyprowadzić się tam na emeryturę Duży uśmiech czy ktoś ma podobne plany?

Zdecydowana większość "farangów" zachłystuję się tym krajem, jest nawet na to specjalna nazwa "Thai Fever" (czyli tajska gorączka) jesteśmy wyraźnie zainfekowani tym wirusem koleżanko Oczko ale spoko, jest ponoć na to lekarstwo "pojechać i pomieszkać, i wtedy zobaczyć że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ... tak przynajmniej moi znajomi studzą moje emocje Uśmiech

Nie przeczę też chodzi mi ciągle po głowie kolejny wypad w tym roku, nie wykluczone że na dłużej (mi się nie chcę czekać aż do emerytury Język ). Bez reszty zakochałem się w północy Tajlandii, a konkretnie w mieście CHIANG MAI, to zdecydowanie najlepsze z odwiedzanych miejsc (choć brak plaży i dostępu do morza może niektórym przeszkadzać, jednak wynagradza to szczerość i gościnność tych ludzi oraz pyszne jedzonko, egzotyka w stylu LANNA oraz klimat którego nie da się wyrazić słowami)

Kilka filmików z tego regionu znajdziecie na tym koncie YT, choć zaznaczam miłośnicy "Full Moon Party" będą zawiedzeni Oczko
http://www.youtube.com/user/MrMwalkowicz/videos
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2013 13:05 przez Esco.)
22-08-2013 23:50
JNa Offline
Użytkownik

Nie wiem kiedy te połączenia były wprowadzone, ostatnia promocja do Tajlandii z Polski jaką widziałam była pod koniec czerwca za 1900 zł z Polski, a potem jeszcze w sierpniu za 1600 zł z Europy. Sprawdziłam bo dostaje newsletter ze strony z promocjami na loty i za każdym razem jak jest dobra promocja się denerwuję, że nie mogę lecieć Język.
23-08-2013 01:14
Olencjaaa Offline
Początkujący
**

Esco też jest opcja żeby przez jesień/zimę mieszkać w Tajlandii a na lato wracać do PL
no ale to oczywiście kwietnia finansów jakie uda się odłożyć na tą emeryturę Oczko
i ja zdecydowanie preferuję miejsca z plażą Duży uśmiech

(23-08-2013 01:14)JNa napisał(a):  Nie wiem kiedy te połączenia były wprowadzone, ostatnia promocja do Tajlandii z Polski jaką widziałam była pod koniec czerwca za 1900 zł z Polski, a potem jeszcze w sierpniu za 1600 zł z Europy. Sprawdziłam bo dostaje newsletter ze strony z promocjami na loty i za każdym razem jak jest dobra promocja się denerwuję, że nie mogę lecieć Język.

oo to ja nie widziałam tego 1900 zł z PL
podasz mi co to za newsletter
23-08-2013 08:29
Ania
Unregistered

Przyłączam się do fanów Tajlandii :-) Byłam kilkanaście razy i zawsze chętnie wracam.
Najfajniej oczywiście samemu! To znaczy nie z biurem. Wtedy ma się pełną swobodę i można zobaczyć jak w rzeczywistości życie płynie w tamtej części świata :-)
Uwielbiam ich kuchnię, przepadam za Chiang Mai i w ogóle za północą, znacznie mniej komercyjnie niż na wyspach. I taniej :-)
23-08-2013 11:43
Odpowiedz cytując ten post
JNa Offline
Użytkownik

O tutaj było za 1900 zł, wylot z Polski, ale powrót do Budapesztu, jeszcze tutaj za trochę mniej ale też powrót przez Węgry, właśnie z newslettera na tej stronie korzystam i co jakiś czas pojawiają się na prawdę super ceny, chociaż często trzeba coś pokombinować właśnie z powrotem albo dojazdem do Niemiec czy właśnie do Budapesztu, ale czasami są też bezpośrednie.
24-08-2013 01:14
Olencjaaa Offline
Początkujący
**

JNa też wyszukuje promocje na tej stronie Oczko
a na te oferty nie zwracałam zbytniej uwagi przez te przekombinowane miejsca wylotów/powrotów
hihii po ostatniej promocji w jakiej kupiliśmy bilety teraz jestem wybredna Język
24-08-2013 11:41
JNa Offline
Użytkownik

O tak promocje zwiększają wymagania, już trudno sobie wyobrazić kupowanie biletu lotniczego w normalnej cenie Duży uśmiech promocja staje się więc ceną normalną Oczko. Czasami można kupić w takiej cenie, że aż żal, że akurat nie ma się możliwości wyjechać Uśmiech.
29-08-2013 05:40
chillout Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Zazdroszczę! Zdjęcia na pewno nie oddają wszystkiego. Bardzo chciałabym kiedyś odwiedzić ten orientalny kraj Uśmiech

Najciekawszy blog w sieci
28-07-2014 12:56
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości